ELJ-QF6N2ZF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF6N2ZF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QF6N2ZF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.2NH 330MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-QF6N2ZF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QF6N2ZF
Tau Wae ELJ-QF6N2ZF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.2NH 330MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 660424 pcs Pepa Raraunga ELJ-QF6N2ZF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJQF6N2ZF
P14854TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 6.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.2nH Unshielded Multilayer Inductor 330mA 250 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama -