ELJ-QF5N6ZF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF5N6ZF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-QF5N6ZF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-QF5N6ZF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-QF5N6ZF
Tau Wae ELJ-QF5N6ZF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 653911 pcs Pepa Raraunga ELJ-QF5N6ZF.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa QF
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJQF5N6ZF
PCD2366TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 5.6nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.6GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6nH Unshielded Multilayer Inductor 340mA 190 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Whakatauranga onamata 340mA I teie nei - Maama -