ELJ-PB390KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PB390KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PB390KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PB390KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PB390KF
Tau Wae ELJ-PB390KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5288 pcs Pepa Raraunga ELJ-PB390KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PB
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1529DKR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama -