ELJ-PB270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PB270KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-PB270KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 270MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-PB270KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-PB270KF
Tau Wae ELJ-PB270KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 270MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 341589 pcs Pepa Raraunga ELJ-PB270KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PB
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJPB270KF
PCD1527TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 270mA I teie nei - Maama -