ELJ-NK47NJF
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NK47NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47NH 220MA 1.05 OHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NK47NJF.pdf2.ELJ-NK47NJF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NK47NJF
Tau Wae ELJ-NK47NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47NH 220MA 1.05 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5396 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NK47NJF.pdf2.ELJ-NK47NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NK
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 200MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNK47NJF
PCD1620TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz Inangarangi 47nH
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.05 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama -