ELJ-NK39NJF
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NK39NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 270MA 700 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NK39NJF.pdf2.ELJ-NK39NJF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NK39NJF
Tau Wae ELJ-NK39NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 270MA 700 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6038 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NK39NJF.pdf2.ELJ-NK39NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NK
Ratonga - Q @ Freq 27 @ 250MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1619DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz Inangarangi 39nH
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39nH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 700 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Whakatauranga onamata 270mA I teie nei - Maama -