ELJ-NK10NJF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NK10NJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 640MA 140 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NK10NJF.pdf2.ELJ-NK10NJF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NK10NJF
Tau Wae ELJ-NK10NJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 640MA 140 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4820 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NK10NJF.pdf2.ELJ-NK10NJF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NK
Ratonga - Q @ Freq 26 @ 250MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1612CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz Inangarangi 10nH
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 140 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Whakatauranga onamata 640mA I teie nei - Maama -