ELJ-NJR22JF2
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NJR22JF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM
Ngā Rauemi: 1.ELJ-NJR22JF2.pdf2.ELJ-NJR22JF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NJR22JF2
Tau Wae ELJ-NJR22JF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5271 pcs Pepa Raraunga 1.ELJ-NJR22JF2.pdf2.ELJ-NJR22JF2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NJ
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJNJR22JF2
PCD1521TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 220nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 120mA I teie nei - Maama -