ELJ-NA2R7JF
PanasonicPanasonic
ELJ-NA2R7JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NA2R7JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-NA2R7JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NA2R7JF
Tau Wae ELJ-NA2R7JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304137 pcs Pepa Raraunga ELJ-NA2R7JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NA
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1136DKR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 3.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 105mA I teie nei - Maama -