ELJ-NA2R2JF
PanasonicPanasonic
ELJ-NA2R2JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-NA2R2JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2 OHM
Ngā Rauemi: ELJ-NA2R2JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-NA2R2JF
Tau Wae ELJ-NA2R2JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4895 pcs Pepa Raraunga ELJ-NA2R2JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NA
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz