ELJ-FB5R6MF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB5R6MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB5R6MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 330MA 880 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FB5R6MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB5R6MF
Tau Wae ELJ-FB5R6MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 330MA 880 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5392 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB5R6MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB5R6MF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 5.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 880 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama -