ELJ-FB4R7MF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB4R7MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB4R7MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 350MA 810 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FB4R7MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB4R7MF
Tau Wae ELJ-FB4R7MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 350MA 810 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6002 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB4R7MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB4R7MF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 33MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 810 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 810 mOhm Max
Whakatauranga onamata 350mA I teie nei - Maama -