ELJ-FB3R9KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB3R9KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB3R9KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-FB3R9KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB3R9KF
Tau Wae ELJ-FB3R9KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138603 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB3R9KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1448CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 36MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 740 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 740 mOhm Max
Whakatauranga onamata 360mA I teie nei - Maama -