ELJ-FB391KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB391KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB391KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FB391KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB391KF
Tau Wae ELJ-FB391KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB391KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB391KF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 390µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 19 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 19 Ohm Max
Whakatauranga onamata 70mA I teie nei - Maama -