ELJ-FB150JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB150JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB150JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FB150JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB150JF
Tau Wae ELJ-FB150JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5793 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB150JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 5MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa PCD1455CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 215mA 2.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 215mA I teie nei - Maama -