ELJ-FB102JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB102JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB102JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 40MA 53 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FB102JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB102JF
Tau Wae ELJ-FB102JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 40MA 53 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5176 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB102JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB102JF
PCD1477TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 53 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 53 Ohm Max
Whakatauranga onamata 40mA I teie nei - Maama -