ELJ-EA2R2MF
PanasonicPanasonic
ELJ-EA2R2MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-EA2R2MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 350MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-EA2R2MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-EA2R2MF
Tau Wae ELJ-EA2R2MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 350MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4072 pcs Pepa Raraunga ELJ-EA2R2MF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa EA
Ratonga - Q @ Freq 7 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJEA2R2MF
PCD1419TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 100 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 350mA I teie nei - Maama -