ELJ-EA151KF
PanasonicPanasonic
ELJ-EA151KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-EA151KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 45MA 3.1 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-EA151KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-EA151KF
Tau Wae ELJ-EA151KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 45MA 3.1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 592948 pcs Pepa Raraunga ELJ-EA151KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa EA
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJEA151KF
PCD1430TR
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Wirewound Inductor 45mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 45mA I teie nei - Maama -