ELJ-DA390JF
PanasonicPanasonic
ELJ-DA390JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-DA390JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 110MA 5.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-DA390JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-DA390JF
Tau Wae ELJ-DA390JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 110MA 5.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328994 pcs Pepa Raraunga ELJ-DA390JF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa DA
Ratonga - Q @ Freq 21 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa PCD2329CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 5.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama -