ELF-21N022A
PanasonicPanasonic
ELF-21N022A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELF-21N022A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH
Ngā Rauemi: ELF-21N022A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELF-21N022A
Tau Wae ELF-21N022A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4583 pcs Pepa Raraunga ELF-21N022A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) Raupapa N
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa ELF21N022A
PLK1200
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.181" (30.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 111 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 111 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 2.2A Whakaaetanga -