ELF-21N018A
PanasonicPanasonic
ELF-21N018A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELF-21N018A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
Ngā Rauemi: ELF-21N018A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELF-21N018A
Tau Wae ELF-21N018A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga ELF-21N018A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) Raupapa N
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa ELF21N018A
PLK1198
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei (Max) 1.181" (30.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 160 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 160 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 1.8A Whakaaetanga -