ELC-09D151DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D151DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-09D151DF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM
Ngā Rauemi: ELC-09D151DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-09D151DF
Tau Wae ELC-09D151DF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 740MA 320 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208423 pcs Pepa Raraunga ELC-09D151DF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.374" Dia (9.50mm)
Ētahi Ingoa ELC09D151DF Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 740mA 320 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Whakatauranga onamata 740mA