ELC-09D121DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D121DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-09D121DF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: ELC-09D121DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-09D121DF
Tau Wae ELC-09D121DF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 120UH 770MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221586 pcs Pepa Raraunga ELC-09D121DF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.374" Dia (9.50mm)
Ētahi Ingoa ELC09D121DF Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 120µH Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 120µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 250 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Whakatauranga onamata 770mA