EFB-AA14D001
PanasonicPanasonic
EFB-AA14D001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFB-AA14D001
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH
Ngā Rauemi: EFB-AA14D001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFB-AA14D001
Tau Wae EFB-AA14D001 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga EFB-AA14D001.pdf
Waahi Ngaohiko 25V (Max) Putanga - Kua tohua 15V
Whakamutunga PC Pins Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 74dB @ 15V, 10cm Rahi / Rahi 0.551" Dia (14.00mm)
Raupapa EFB Ratonga -
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EFBAA14D001
P9900
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Through Hole
Momo Input Peak-Peak Signal Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Rautanga 4kHz Te roa -
Kaituku Atekeneke Transducer, Externally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 15V 4kHz 74dB @ 15V, 10cm Through Hole PC Pins