EFB-RL28C11
PanasonicPanasonic
EFB-RL28C11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFB-RL28C11
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH
Ngā Rauemi: EFB-RL28C11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFB-RL28C11
Tau Wae EFB-RL28C11 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4154 pcs Pepa Raraunga EFB-RL28C11.pdf
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12V
Whakamutunga PC Pins Hangarau Piezo (with Feedback)
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 98dB @ 12V, 10cm Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa EFB Ratonga -
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EFBRL28C11
P9915
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Through Hole
Momo Input DC Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Rautanga 2.8kHz Te roa -
Kaituku Atekeneke Transducer, Externally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo (with Feedback) 12V 2.8kHz 98dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins