EEU-TP1E332S
PanasonicPanasonic
EEU-TP1E332S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TP1E332S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TP1E332S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TP1E332S
Tau Wae EEU-TP1E332S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69033 pcs Pepa Raraunga EEU-TP1E332S.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa TP Ripple Current @ Low Frequency 2.368A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTP1E332S
P14919
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 3300µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TP1E272S
EEU-TP1E272S
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 85828 pcs
Tikiake: EEU-TP1E272S.pdf
RFQ
EEU-TP1E332SB
EEU-TP1E332SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 62090 pcs
Tikiake: EEU-TP1E332SB.pdf
RFQ
EEU-TP1E272B
EEU-TP1E272B
Kaihanga: Panasonic
Tikiake: EEU-TP1E272B.pdf
EEU-TP1E332
EEU-TP1E332