EEU-TP1E272S
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-TP1E272S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TP1E272S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TP1E272S
Tau Wae EEU-TP1E272S Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 2700µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa TP
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUTP1E272S
P14920
Tae Mahi -40°C ~ 135°C
Tau o nga Kaihauturu 2.16A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-TP1E272S Life @ Temp. 28 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Whakaahua nui 2700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 28 mOhm 5000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Nga tono 5000 Hrs @ 125°C