EEU-TA1J221LB
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1J221LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1J221LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1J221LB
Tau Wae EEU-TA1J221LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70847 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1J221LB.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 861.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.325A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1J221LB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1J220BJ
EEU-TA1J220BJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 199273 pcs
Tikiake: EEU-TA1J220BJ.pdf
RFQ
EEU-TA1J221
EEU-TA1J221
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL