EEU-TA1J221
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1J221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1J221.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1J221
Tau Wae EEU-TA1J221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66823 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1J221.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 884mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.36A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1J221
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1J330
EEU-TA1J330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 131387 pcs
Tikiake: EEU-TA1J330.pdf
RFQ
EEU-TA1J221L
EEU-TA1J221L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 53635 pcs
Tikiake: EEU-TA1J221L.pdf
RFQ
EEU-TA1H4R7BJ
EEU-TA1H4R7BJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1H4R7BJ.pdf
EEU-TA1J220
EEU-TA1J220
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1J220.pdf
EEU-TA1J221SB
EEU-TA1J221SB
Tikiake: EEU-TA1J221SB.pdf
EEU-TA1J220B
EEU-TA1J220B
Tikiake: EEU-TA1J220B.pdf
EEU-TA1J101
EEU-TA1J101
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1J101.pdf
EEU-TA1J221LB
EEU-TA1J221LB
Tikiake: EEU-TA1J221LB.pdf
EEU-TA1J221S
EEU-TA1J221S
Tikiake: EEU-TA1J221S.pdf
EEU-TA1J220BJ
EEU-TA1J220BJ
Tikiake: EEU-TA1J220BJ.pdf
EEU-TA1J101B
EEU-TA1J101B
Tikiake: EEU-TA1J101B.pdf
EEU-TA1J221B
EEU-TA1J221B
Tikiake: EEU-TA1J221B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel