EEU-TA1H470
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1H470.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H470
Tau Wae EEU-TA1H470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5214 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1H470.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 286mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUTA1H470 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose