EEU-TA1H3R3
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H3R3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1H3R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H3R3
Tau Wae EEU-TA1H3R3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5806 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1H3R3.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1H3R3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.5 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose