EEU-TA1A102
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1A102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1A102
Tau Wae EEU-TA1A102 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa TA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 10V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUTA1A102 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 825mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-TA1A102 Life @ Temp. -
Hapa 57 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 125°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1A102B
EEU-TA1A102B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 110581 pcs
Tikiake: EEU-TA1A102B.pdf
RFQ
EEU-TA1A102SB
EEU-TA1A102SB
Kaihanga: Panasonic