EEU-HD1V471B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1V471B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1V471B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1V471B.pdf2.EEU-HD1V471B.pdf3.EEU-HD1V471B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1V471B
Tau Wae EEU-HD1V471B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 690mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15772CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1V681
EEU-HD1V681
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 154244 pcs
Tikiake: EEU-HD1V681.pdf
RFQ
EEU-HD1V331B
EEU-HD1V331B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 161808 pcs
Tikiake: EEU-HD1V331B.pdf
RFQ
EEU-HD1V471
EEU-HD1V471
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL