EEU-HD1A682B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1A682B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1A682B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1A682B.pdf2.EEU-HD1A682B.pdf3.EEU-HD1A682B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1A682B
Tau Wae EEU-HD1A682B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.57A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.806A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1A682B-ND
EEUHD1A682B
P15726TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1C221
EEU-HD1C221
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 333333 pcs
Tikiake: EEU-HD1C221.pdf
RFQ
EEU-HD1A682
EEU-HD1A682
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL