EEU-HD1A472
PanasonicPanasonic
EEU-HD1A472 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1A472
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1A472.pdf2.EEU-HD1A472.pdf3.EEU-HD1A472.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1A472
Tau Wae EEU-HD1A472 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92338 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1A472.pdf2.EEU-HD1A472.pdf3.EEU-HD1A472.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.449A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1A472
P15109
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1A471
EEU-HD1A471
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 257394 pcs
Tikiake: EEU-HD1A471.pdf
RFQ
EEU-HD1C101B
EEU-HD1C101B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 637348 pcs
Tikiake: EEU-HD1C101B.pdf
RFQ
EEU-HD1A472B
EEU-HD1A472B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL