EEU-FR1V821LB
PanasonicPanasonic
EEU-FR1V821LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1V821LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1V821LB.pdf2.EEU-FR1V821LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1V821LB
Tau Wae EEU-FR1V821LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202494 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1V821LB.pdf2.EEU-FR1V821LB.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.853A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1V821LB-ND
EEUFR1V821LB
P15397TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FS0J103
EEU-FS0J103
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 87103 pcs
Tikiake: EEU-FS0J103.pdf
RFQ
EEU-FS0J152LB
EEU-FS0J152LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 413089 pcs
Tikiake: EEU-FS0J152LB.pdf
RFQ
EEU-FR1V821L
EEU-FR1V821L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL