EEU-FR1V681
PanasonicPanasonic
EEU-FR1V681 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1V681
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1V681.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1V681
Tau Wae EEU-FR1V681 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193970 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1V681.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.635A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1V681
P14514
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1V471LB
EEU-FR1V471LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 400733 pcs
Tikiake: EEU-FR1V471LB.pdf
RFQ
EEU-FS0J103
EEU-FS0J103
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 87103 pcs
Tikiake: EEU-FS0J103.pdf
RFQ
EEU-FR1V681LB
EEU-FR1V681LB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEU-FR1V681LB.pdf
EEU-FR1V681B
EEU-FR1V681B
Tikiake: EEU-FR1V681B.pdf
EEU-FR1V471L
EEU-FR1V471L
Tikiake: EEU-FR1V471L.pdf
EEU-FR1V821L
EEU-FR1V821L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEU-FR1V821L.pdf
EEU-FR1V681L
EEU-FR1V681L