EEU-FR1H221
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1H221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1H221.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1H221
Tau Wae EEU-FR1H221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 321908 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1H221.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.155A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1H221
P14458
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF