EEU-FR1H220B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H220B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1H220B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1H220B.pdf2.EEU-FR1H220B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1H220B
Tau Wae EEU-FR1H220B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1387264 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1H220B.pdf2.EEU-FR1H220B.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 137.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1H220B-ND
EEUFR1H220B
P15374TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 340 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 22µF