EEU-FR1E182B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E182B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1E182B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1E182B.pdf2.EEU-FR1E182B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1E182B
Tau Wae EEU-FR1E182B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158765 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1E182B.pdf2.EEU-FR1E182B.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 2.552A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.19A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1E182B-ND
EEUFR1E182B
P15354TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1E182
EEU-FR1E182
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL