EEU-FR1E152
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E152 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1E152
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1E152.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1E152
Tau Wae EEU-FR1E152 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155592 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1E152.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 2.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1E152
P14427
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1E152B
EEU-FR1E152B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL