EEU-FR0J272L
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J272L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR0J272L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR0J272L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR0J272L
Tau Wae EEU-FR0J272L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214964 pcs Pepa Raraunga EEU-FR0J272L.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR0J272L
P14366
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF