EEU-FR0J222B
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J222B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR0J222B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR0J222B.pdf2.EEU-FR0J222B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR0J222B
Tau Wae EEU-FR0J222B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257608 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR0J222B.pdf2.EEU-FR0J222B.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.744A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR0J222B-ND
EEUFR0J222B
P15308TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR0J272LB
EEU-FR0J272LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 102850 pcs
Tikiake: EEU-FR0J272LB.pdf
RFQ
EEU-FR0J331
EEU-FR0J331
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 817450 pcs
Tikiake: EEU-FR0J331.pdf
RFQ
EEU-FR0J222
EEU-FR0J222
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL