EEU-FM1H561
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H561 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1H561
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1H561.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1H561
Tau Wae EEU-FM1H561 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175394 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1H561.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.995A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.66A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1H561
P12401
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF