EEU-FM1H560
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H560 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1H560
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1H560.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1H560
Tau Wae EEU-FM1H560 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 825487 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1H560.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 283.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1H560
P12928
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 140 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF