EEU-FM1A102LB
PanasonicPanasonic
EEU-FM1A102LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1A102LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1A102LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1A102LB
Tau Wae EEU-FM1A102LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 319972 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1A102LB.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1A102LB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1A102L
EEU-FM1A102L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 412640 pcs
Tikiake: EEU-FM1A102L.pdf
RFQ
EEU-FM0J821LBJ
EEU-FM0J821LBJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 404307 pcs
Tikiake: EEU-FM0J821LBJ.pdf
RFQ
EEU-FM1A152LB
EEU-FM1A152LB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1A152LB.pdf
EEU-FM1A102
EEU-FM1A102