EEU-FM1A102
PanasonicPanasonic
EEU-FM1A102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1A102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1A102.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1A102
Tau Wae EEU-FM1A102 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 335839 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1A102.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.343A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1A102
P12353
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM0J821LB
EEU-FM0J821LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 441950 pcs
Tikiake: EEU-FM0J821LB.pdf
RFQ
EEU-FM0J682B
EEU-FM0J682B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 103038 pcs
Tikiake: EEU-FM0J682B.pdf
RFQ
EEU-FM1A102B
EEU-FM1A102B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1A102B.pdf
EEU-FM1A122
EEU-FM1A122
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1A122.pdf
EEU-FM1A102L
EEU-FM1A102L
Tikiake: EEU-FM1A102L.pdf
EEU-FM0J821L
EEU-FM0J821L
Tikiake: EEU-FM0J821L.pdf
EEU-FM1A102LBJ
EEU-FM1A102LBJ