EEU-FM0J122
PanasonicPanasonic
EEU-FM0J122 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM0J122
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM0J122.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM0J122
Tau Wae EEU-FM0J122 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366790 pcs Pepa Raraunga EEU-FM0J122.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.432A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM0J122
P12341
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FK0J152L
EEU-FK0J152L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 379697 pcs
Tikiake: EEU-FK0J152L.pdf
RFQ
EEU-FM0J122B
EEU-FM0J122B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 328438 pcs
Tikiake: EEU-FM0J122B.pdf
RFQ
EEU-FC2A8R2H
EEU-FC2A8R2H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8.2UF 20% 100V RADIAL
Tikiake:
EEU-FM0J122LB
EEU-FM0J122LB
Tikiake: EEU-FM0J122LB.pdf
EEU-FM0J122LBJ
EEU-FM0J122LBJ
Tikiake: EEU-FM0J122LBJ.pdf
EEU-FM0J122L
EEU-FM0J122L