EEU-FK0J152L
PanasonicPanasonic
EEU-FK0J152L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FK0J152L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FK0J152L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FK0J152L
Tau Wae EEU-FK0J152L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 379697 pcs Pepa Raraunga EEU-FK0J152L.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FK Ripple Current @ Low Frequency 976mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEU-FK0J152L-ND
EEUFK0J152L
P19500
Q4432550
Q4467519
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 44 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono Automotive