EEU-FC2A1R0H
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A1R0H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC2A1R0H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC2A1R0H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC2A1R0H
Tau Wae EEU-FC2A1R0H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4101 pcs Pepa Raraunga EEU-FC2A1R0H.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 9.8mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEU-FC2A1R0H-ND
EEUFC2A1R0H
P19690TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Te kaha 1µF Nga tono Automotive